piątek, 30 czerwiec 2017 17:15

Posiedzenie Zarządu Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

W piątek 30 czerwca, pod przewodnictwem prezesa Janusza Kowalskiego obradował Zarząd Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. Było to pierwsze posiedzenie po  wyborze nowych władz, które odbyły się podczas Zjazdu Delegatów w dniu 13 czerwca 2017 r.

Przypomnijmy, że nowy Zarząd Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości działa w składzie:
Janusz Kowalski - Prezes
Grzegorz Mielnicki - Zastępca prezesa
Tadeusz Dąbrowski - Zastępca prezesa
oraz członkowie:
Andrzej Dębowski
Alojzy Pabian
Maciej Zając
Tadeusz Kurpiel
Zbigniew Pyrek
Anna Adamczyk

Nowy skład komisji rewizyjnej:
Marek Lasoń - przewodniczący
członkowie:
Marian Wójcik
Jan Baltaza
Stanisław Sroka
Włodzimierz Rogal

Wiele uwagi poświęcono sprawom szkoły, prezes Janusz Kowalski przedstawił kierunki jej rozwoju, poinformował też o nowym statucie szkoły. Od 1 września zostanie zmieniona jej nazwa na Szkoła Branżowa I stopnia Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
Prezes Janusz Kowalski zapoznał członków Zarządu z wynikami ostatniego Zjazdu Wyborczego Delegatów Związku Rzemiosła Polskiego. Jak wiadomo nowym prezesem wybrany został Jan Gogolewski, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemieślniczej w Bydgoszczy, przedsiębiorca branży spożywczej. Jednym z jego zastępców został prezes Janusz Kowalski.

• ZarzadMIRIP
  • ZarzadMIRIP1