niedziela, 23 lipiec 2017 14:38

Zaproszenie do udziału w Jarmarku na św. Michała

JARMARK NA ŚW. MICHAŁA – Zapraszamy wystawców do udziału!

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uprzejmie informuje, że w dniach 22.09 – 01.10.2017 r. organizuje na płycie Małego Rynku JARMARK NA Św. MICHAŁA.

Zachęcamy rzemieślników i przedsiębiorców do skorzystania z tej formy promocji swoich niepowtarzalnych wyrobów i podzielenia się z mieszkańcami Krakowa i licznymi turystami odwiedzającymi miasto swoimi umiejętnościami.

1. Do dyspozycji są :

· budki drewniane 2m x 3m (6m2), - opłata dla rzemieślników zrzeszonych w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie 400 zł/dzień + VAT + OPŁATY DODATKOWE, dla rzemieślników zrzeszonych w pozostałych izbach 450 zł/dzień + VAT + OPŁATY DODATKOWE (jest to kwota ze specjalną zniżką dla firm reprezentujących Izbę –

2. OPŁATY DODATKOWE:

· Opłata dzierżawna za każdy zajęty metr (do UMK) – 5,50/m2 dziennie,

· opłata targowa w zależności od zajętej powierzchni i rodzaju asortymentu – od 5 do 10 zł dziennie.

W Kiermaszu mogą brać udział na powyższych zasadach tylko rzemieślnicy zrzeszeni w cechach lub spółdzielniach rzemieślniczych, którzy nie zalegają z opłatami składek członkowskich.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

ZGŁOSZENIA – MIRiP, tel. 421-52-51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a wszelkich formalności (podpisanie umowy) należy dokonać bezpośrednio w Firmie ARTIM, ul. Św. Gertrudy 14 w Krakowie w godz. 800 do 1600. Firma ARTIM jest bezpośrednim organizatorem Kiermaszu.

Czytano 2346 razy Ostatnio zmodyfikowano wtorek, 25 lipiec 2017 13:55