KOMISJE ZARZĄDU 2021-2025
1.Uchwałą nr 9/NK/2021 powołano Komisję Samorządowo-Organizacyjną w następującym składzie:
Przewodniczący Jerzy Tomasik: - Ciszek Jan Cech Rzemiosł Drzewnych i Innych Zawodów - Nenko Jerzy Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych . - Orzechowski Lesław Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce. - Maślanka Ryszard Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych i Małych Przedsiębiorców - Baltaza Jan Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
2. Uchwałą nr 10/NK/2021 powołano Komisję Oświaty w następującym składzie:
Przewodniczący Andrzej Dębowski
- Krężel Adam Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Wolbromiu - Ptak Piotr Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce - Adamski Grzegorz Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych - Wąsik Piotr Cech Rzemiosł Metalowych - Mączka Adam Cech Rzemiosł Różnych w Olkuszu - Wenda Elżbieta Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
3. Uchwałą nr 11/NK/2021 powołano Komisję Promocji w następującym składzie:
Przewodniczący Marian Wójcik
- Lasoń Marek Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce - Grzybek Krystian Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów - Jezioro Zdzisław Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
4. Uchwałą nr 12/NK/2021 powołano Komisję Remontowo-Majątkową w następującym składzie;
Przewodniczący Tadeusz Kurpiel
- Knap Stanisław Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych - Lasoń Marek Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce - Słowik Sławomir Cech Rzemiosł Metalowych - Kopko Leszek Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów - Boczkowski Stanisław Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów - Zając Maciej Cech Rzemiosł Różnych w Myślenicach
5.Uchwałą nr 13/NK/2021 powołanoć Komisję ds. Spółdzielczości Rzemieślniczej w następującym składzie: Przewodniczący Zbigniew Sarapata
- Przybył Mirosław Cech Rzemiosł Metalowych - Tomasik Jerzy Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów
KOMISJE ZARZĄDU 2017-2021
Zarząd MIRiP uchwałami podjętymi w dniu 10 listopada 2017 powołał składy Komisji w kadencji 2017-2021:
1. Uchwałą nr 18/NK/2017 powołał w skład Komisji Samorządowo-Organizacyjnej pod przewodnictwem Jerzego Tomasika następujące osoby:
- Jan Ciszek Cech Rzemiosł Drzewnych i Innych Zawodów w Krakowie
- Jan Baltaza Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
- Jerzy Nenko Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
- Lesław Orzechowski Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Wieliczka
- Zbigniew Pyrek Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej
- Adam Śliwa Cech Rzemiosł Elektrotechnicznych w Krakowie
- Zofia Pietruszka Cech Rzemiosł Różnych Myślenice
2. Uchwałą nr 19/NK/2017 powołał w skład Komisji Remontowo-Majątkowej pod przewodnictwem Tadeusza Kurpiela następujących rzemieślników:
- Stanisław Knap Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
- Józef Majerczyk Cech Rzemiosł Drzewnych i Innych Zawodów w Krakowie
- Piotr Ptak Powiatowy Cech Rzemieślników w Wieliczce
- Leszek Kopko Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
- Artur Razowski Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
- Aleksander Madej Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka
3. Uchwałą nr 20/NK/2017 powołał w skład Komisji Oświaty pod przewodnictwem Tadeusza Dąbrowskiego następujących rzemieślników:
- Bogdan Waga Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
- Ryszard Maślanka Cech jw.
- Marek Cimer Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej
- Stanisław Słowik Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
- Sławomira Natkaniec Cech Krawców i Pokrewnych Zawodów w Krakowie
- Bogusława Sidor Cech Rzemiosł Różnych Myślenice
- Beata Klepka Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie (powołana 07.05.2019r.)
4. Uchwałą nr 21/NK/2017 powołał w skład Komisji Promocji Zarządu Izby pod przewodnictwem Mariana Wójcika następujące osoby:
- Marek Lasoń Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
- Andrzej Dębowski Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
- Krystian Grzybek Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
- Jan Dudek Cech Rzemiosł Elektrotechnicznych
- Sylwia Łyduch Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie
5. Uchwałą nr 22/NK/2017 powołał w skład Komisji Statutowej MIRIP pod przewodnictwem Tadeusza Dąbrowskiego następujących rzemieślników:
- Mirosław Przybył Cech Rzemiosł Metalowych w Krakowie
- Adam Barut Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
- Emil Górnisiewicz Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
- Małgorzata Łabuś Cech jw.
- Alicja Kostecka Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce
- Zbigniew Sarapata Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka
- Maciej Zając Cech Rzemiosł Różnych Myślenice
6. Uchwałą nr 23/NK/2017 powołał skład Komisji ds. Spółdzielczości Rzemieślniczej w osobach:
- Zbigniew Sarapata Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka
- Jerzy Tomasik Cech Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów w Krakowie
|